"Слуга народу" виключила зі списку 7 кандидатів фото

Партія "Слуга народу" на з'їзді в неділю виключила зі свого виборчого списку сім кандидатів.

 

Про це повідомили у прес-службі партії.

 

"Сьогодні делегати з'їзду партії "Слуга Народу" проголосували за виключення з виборчого списку в загальнодержавному окрузі семи осіб, двоє з яких звернулися до голови партії із заявою про виключення зі списку за власним бажанням", - йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, були виключені: Баланюк Юрій Вікторович (№ 164) – за власним бажанням; Боярчук Роман Михайлович (№ 71); Вітікач Віталій Вікторович (№ 177); Кавун Ольга Олександрівна (№ 78); Коробкова Олена Анатоліївна (№ 31) – за власним бажанням; Соколов Михайло Юрійович (№ 99); Рагімова Анастасія Борисівна (№ 170).

 

У партії додали, що 8 липня її юристи звернуться до ЦВК для скасування реєстрації цих семи кандидатів.

 

"Підставами для виключення зі списку стали результати постпраймеріз, надана громадянами через партійний сайт інформація", - додали в "Слузі народу".

 

Нагадаємо:

7 липня заступник голови ЦВК Євген Радченко повідомив, що ЦВК направила партії "Слуга народу" листа з інформацією щодо можливого подвійного громадянства або непроживання в Україні протягом останніх 5 років чотирьох кандидатів у народні депутати. Серед них був і 99-й номер списку Михайло Соколов. 

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий