Зростання розміру мінімальної зарплати працівників бюджетної сфери до 3200 грн призведе до того, що громадянам перерахують розмір знижки на оплату комунальних послуг. Передбачається, що таким чином вдастся зекономити до 5 млрд. грн вже наступного року, а сам перерахунок відбудеться після завершення опалювального сезону.

Повідомляється, що обов'язковий платіж при цьому буде необхідно сплачувати щомісяця. Про це пише видання Сегодня.ua.

"При розрахунку субсидії в соціальній службі розраховують обов'язковий платіж для сім'ї. Незалежно від того, скільки використовували ресурсів (в межах соціальної норми), доведеться платити фіксовану суму щомісяця. Дохід на одного члена сім'ї ділять на базовий коефіцієнт 2 і прожитковий мінімум, одержану суму множать на 15%", - йдеться у статті видання.

Автор зазначає, що, приміром, розмір обов'язкового платежу для сім'ї з двох чоловік (обидва офіційно отримують мінімалку) на даний момент можна порахувати за формулою: 1450 / 1399 / 2 * 15% = 7,7%. Тобто, сім'я витрачатиме на комуналку 7,7% від свого доходу – 223,3 гривні. Після зростання мінімалки ця ж сім'я повинна буде віддавати 17% від доходу – 1255 гривень.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що українськими боржниками займуться іноземні компанії.Загрузка...

Оставьте первый комментарий