Наступальних дій з боку Росії на Донбасі не буде. В РФ немає сил і засобів для ведення масштабної війни. Але ескалація окопної або позиційної війни буде, і це дуже серйозно.

Про це сайту "24" повідомив військовий експерт Олег Жданов.

Як зауважує експерт, затишшя на Донбасі було всього кілька днів. З 1 травня знову спостерігається ескалація військової напруги, і кількість обстрілів зараз складає 50-60 на добу.

"Зараз, коли на Росію ніхто не може вплинути, зустріч лідерів "нормандської четвірки" під великим питанням, у Кремля розв'язані руки, щоб впливати на Україну. І щоб знайти нові больові точки в українському суспільстві і таким чином змусити керівництво країни піти на умови Москви в світлі Мінських угод, РФ шукає нові цілі", - зауважує експерт.

Як відомо, раніше Жданов повідомив, що повзучий наступ при умові повної торговельної блокади у 2015 році дав би змогу Збройним силам України за невеликий проміжок часу повністю звільнити окуповану територію Донбасу від проросійських терористів. Всі умови для цього є в України і на сьогоднішній день.

"Якби повзучий наступ українська армія почала б ще у 2015 році, то ми вже давно були б на кордоні", - наголосив він.
В той самий час Жданов зазначив, що на той час українська армія вже була сформована достатньо сильною. В Збройні сили України прийшли військові з бойовим досвідом. Це люди, які побували на справжній війні і знають, як себе потрібно поводити в різноманітних ситуаціях.

"Також потрібно було додати ще й сили спеціального призначення. Так звану приправу до страви. І все це підкріпити торгівельної блокадою… Це була б якісна антитерористична операція. Збройні сили України поступово рухалися б уперед, застосовуючи важку техніку, артилерію, все, що потрібно. І вже сьогодні антитерористична операція могла б завершитися", - зауважив експерт. 

При цьому він зазначив, що на сьогоднішній день Україна має чудову нагоду для початку такої стратегії, і якщо цим шансом не скористатися, може подібного вже і не бути. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що бойовики відступають у чотирьох напрямах на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий