Василь Данилів стояв за знаковими процесами, багато знає і немало відсидів у в'язниці.  

Вся інформація про нього обмежується його зв'язками з організованими злочинними угрупуваннями. Кримінальні журналісти називають його "Вася Чапай" і пов'язують з бандою Володимира Киселя, який загинув у ДТП. До 2012 року він був власником швейцарського енерготрейдера Korlea Invest, який заробляв серед іншого і на постачанні української електроенергії до Європи. Допоки ДТЕК Ріната Ахметова не перебрав цю функцію на себе. Він загравав з соціалістами та Юлією Тимошенко, мав спільні бізнес-інтереси з бютівцем Олександром Шепелєвим, який зараз є утікачем. Його обвинуватили в замаху на власника Родовід-банку Сергія Дядечка. Він відсидів майже чотири роки. Цей період зробив його дуже говірким. 
В ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН Ользі Василевській, він розповів про свій вплив на українську політику, бізнес-інтереси та мільярди Тимошенко.

Василя Даниліва підозрюють у вчиненні замаху на Сергія Дядечка, банкіра, який був власником "Родовід Банку", а нині є власником банку "Союз". Проте Данилів заперечує знайомство з ним та вважає, що підозра базується на тому, що він знайомий з екс-нардепом від "Батьківщини" Олександром Шепелєвим, якого власне і підозрюють в організації замаху на Дядечка, а Данилів є нібито виконавцем.

"Я Знайомий із паном Шепелєвим від 2009 року. Мене з ним познайомили Юлія Тимошенко та Олександр Турчинов. В їхньому партійному офісі на Турівській, 13. Юлія Тимошенко тоді балотувалась в президенти. З тією метою ми тоді і познайомились. Я на той час займався бізнесом і благодійністю".

На запитання кореспондента, що Даниліваа з Тимошенко познайомили для подальшої кооперації та фінансування виборів Юлії Володимирівни, Василь Данилів відповів, що "не тільки фінансування, а й організації виборів на заході України. Це було в 4 областях, де була крихка позиція Тимошенко. Львівська обласна організація мала розпастися напередодні виборів. Тому Турчинов попросив мене і Шепелєва, який мав бути координатором між нами, посприяти вдалим виборам у західних регіонах. Я взявся за ту роботу, щоб не дати Партії регіонів повністю розвалити "Батьківщину".

Аби врятувати ситуацію Данилів вклав кілька мільйонів доларів, як пожертви.

"Я хотів, щоб президентом була Тимошенко Мені навпаки тоді представники Януковича – Володимир Рибак, Віктор Балога і Олексій Азаров – запропонували кинути ту роботу, охарактеризували Тимошенко як аферистку, сказали, що ніякого пуття з неї не буде" - сказав Данилів. 

Зі слів Василя Даниліва подяки за відданість з боку Тимошенко не було. 

"Ми ще кілька разів зустрічались з Тимошенко, Турчиновим і Шепелєвим. В 2010 році я залишив Україну, переїхав до Праги, створив організацію, яка мала б захищати інтереси української опозиції в Європі. Ця організація називається "Українська європейська перспектива". Офіс базується в Празі на вулиці Політичних в'язнів" - резюмував Данилів, та зауважив, що не вірить в мільярди Юлії Володимирівни. 

"Цих мільярдів немає в природі! Я не вірю. Це все блеф. Всі прибутки ЄЕСУ давно закінчились".

Загрузка...

Оставьте первый комментарий