Військовий експерт Олексій Арестович зробив прогноз на випадок, якщо Росія зважиться на повномасштабне військове вторгнення на Донбасі.

Своєю думкою він поділився в інтерв'ю "Апострофу".

"Ну, ось вони зберуть все, що є, візьмуть частину нацгвардії (всю не можна через постійних протестів) і зберуть 100-тисячне угруповання. Але це на короткий час – у них почнуться проблеми в інших місцях. З усім цим вони спробують наступати, а у нас 400 тисяч відмобілізованих силовиків", - прогнозує Арестович. 

При цьому вважає, що у разі застосування авіації українські військові за тиждень зможуть збити 90 російських літаків. І додає, що в Україні є власна винищувальна авіація, в якій служать професіонали, які готові битися з росіянами.

"Ця авантюра угробить Росію, а не тільки путінський режим. Вони отримають 20 тисяч трупів, які не приховаєш, отримають колони своїх полонених, збиту авіацію в прямому ефірі і полонених льотчиків. Отримають повний пакет економічних санкцій", - вважає Арестович.

Читати також: Повернення Донбасу: Тука вказав на важливу деталь 

Арестович також раніше повідомив, що війна України з Росією триватиме ще найближчі 50 років або й більше. Агресор ніколи не відмовиться від намагання цілком або майже цілком визначати українську внутрішню і зовнішню політику.

"Питання у тому, що зараз ми називаємо це війною. А це не війна, а такт війни. Війна України з Росією буде ще найближчі 50 років, а може й більше. Агресор ніколи не відмовиться від намагання цілком або майже цілком визначати українську внутрішню і зовнішню політику", – сказав військовий експерт Олексій Арестович.

На його думку, що фінляндизація, яка загрожує Україні – це найм’якіший варіант, з яким країна може зіштовхнутися. Бо Росія ніколи не зупиниться.

"Тобто це такт війни, і навіть, якщо ця війна закінчиться перемогою України, і ми штурмом візьмемо Донецьк і Луганськ, то за 5-7 років повториться другий такт гарячої війни. А протягом цього періоду буде завжди війна спецслужб, економічна та інформаційна. Вона ніколи не зупиниться", – прокоментував Арестович.

Україна повинна це розуміти і відповідно діяти.

"Путін затіяв війну на Донбасі, і це була майже суцільна імпровізація, дуже безтолкова. Пам’ятаю, як це розпочиналось в 2014 році, бо був на сході України безпосередньо. Крим був підготовленою спецоперацією, а Донбас – суцільною імпровізацією", – зазначив Олексій Арестович. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Геращенко вказала на мету Путіна на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий