Найближчим часом ватажка фейкової "ЛНР" Ігора Плотницького спробують усунути і відбудеться це за прямою вказівкою з Кремля. Вже зараз проти терориста почали вкидувати інформаційні приводи в російських ЗМІ.

Таку точку зору висловив журналіст та блогер Денис Казанський, зазначивши при цьому, що сценарій усунення Плотницького вже зараз почали реалізовувати.

"Мені здається, що Кремль збирається змінювати Плотницького, звернув увагу, що проти нього організована кампанія в російських прокремлівських ЗМІ. Якщо Плотницького не збираються прибирати, навіщо проводити цю кампанію — адже вона дискредитує побудовану Москвою на Донбасі систему?", - повідомив Казанський в інтерв'ю виданню Online.ua.

Як відомо, терориста Плотницького звинувачують у фінансовій співпраці з українськими олігархами, монополізації ринків палива та медикаментів і навіть у вбивстві мирних жителів Луганська.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що кримський капкан стане для Путіна фатальним.Загрузка...

Оставьте первый комментарий