Найближчим часом із фінансового ринку України піде ще 30-40 банків. Відтак, працюватимуть лише ті фінансові установи, які доведуть, що здатні протистояти кризовим явищам в економіці України, а для банківського сектору це означатиме чергову хвилю очищення.

Таку точку зору висловив економіст Борис Кушнірук і додав, що ненадійні банки є дуже небзпечними не лише для українців, але й для економіки країни, оскільки своїми діями вони фактично знищують той ресурс, який є в економіці і який міг би працювати на її зростання.

"Тому ліквідація таких банків була завданням вкрай непопулярним, але надзвичайно важливим. І, на превеликий жаль, можна сказати, що він ще не завершився, цей процес, на сьогоднішній момент. Нам доведеться закрити ще 20-30, а можливо, навіть 40 банків", - повідомив Кушнірук для видання online.ua.

За його словами, закривати проблемні банки було правильним рішенням Національного регулятора і його глави - Валерії Гонтарєвої.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що українці масово забирають гроші з Приватбанку.Загрузка...

Оставьте первый комментарий