Посольство США в Україні звернулося до російських найманців на окупованих територіях Донбасу із закликом забезпечити представникам ОБСЄ вільний і доступ і пересування.

Про це йдеться в повідомленні в Twitter посольства США в Україні, пише "Сегодня.ua".

І знову спостерігачі ОБСЄ працюють під прицілом бойовиків. СММ ОБСЄ повинна мати повний, безпечний і безперешкодний доступ по всій Україні", – заявили американські дипломати.

Як відомо, раніше посольство США в Росії повністю звільнило дачу в Срібному бору і склад на Дорожній вулиці на півдні Москви.

"Посольство США в РФ змогло отримати доступ до дачі дипломатів в Срібному бору. Ми вивезли меблі, що залишилися, кухонне начиння і пристосування для барбекю, а також обладнання для дитячого майданчика", – сказала прес-секретар дипмісії Марія Олсон.

"Крім того, ми вивезли всі речі зі складу посольства США", – додала вона.

Нагадаємо, Росія у відповідь на санкції США, зокрема, заборонила американському посольству користуватися дачею в Срібному бору і складами в Москві. Ця заборона набула чинності сьогодні, 1 серпня.

Також президент РФ Володимир Путін заявляв, що країну повинні залишити 755 дипломатів США з більш ніж тисячі співробітників американських дипмісій в Росії. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Експерт назвав умову досягнення миру на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий