У Євпейському союзі хочуть, щоб закон про реінтеграцію окупованих територій Донбасу був узгоджений з його представниками.

Так прокоментував представник Зовнішньої служби ЄС відповідне голосування у Верховній Раді України. Про це пише Сегодня.

За його словами, в ЄС "звернули увагу" на прийняття в першому читанні законопроекту "Про реінтеграції тимчасово окупованих територій".

"Ми очікуємо, що цей закон буде узгоджений з поточними дипломатичними зусиллями щодо врегулювання конфлікту, зокрема, в Нормандські форматі і в форматі Тристоронньої контактної групи", - зазначив прес-секретар Зовнішньої служби.

Як повідомлялося раніше, ще на початку анексії Криму та війни на Донбасі Євросоюз як міг надати України військову допомогу, так і взагалі нічого не робити. Однак вирішив накласти санкції на Росію.

Про це в інтерв’ю "Коммерсант" розповів Глава представництва ЄС в Москві Вігаудас Ушацкас.

"У нас в ЄС був вибір, як відповідати на нелегальні дії Росії щодо нашого сусіда. Звучали різні голоси – як на користь того, щоб надати Україні військову допомогу, так і на користь того, щоб не робити нічого. Було вирішено відповісти дипломатичним шляхом. Адже мета санкцій – вплинути на дії країни. І в цьому сенсі я переконаний, що санкції зіграли превентивну роль", – заявив Вігаудас Ушацкас.

Як приклад успішності санкцій політик наводить факт "Новоросії".

"Ще три роки тому ми чули не тільки з вуст "незалежних" експертів, а й від серйозних політичних діячів слово "Новоросія". Цей проект повинен був охопити мало не значну частину території України. Але сьогодні ми про нього не чуємо, і я думаю, що це в тому числі і результат дії західних санкцій", – зазначив Вігаудас Ушацкас.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що у  Путіна зробили нову заяву щодо конфлікту на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий