У Службі безпеки України заявляють, що сьогоднішні обшуки у "Яндексі" провели у зв’язку з тим, що менеджмент компанії незаконно збирав і передавав до Росії персональні дані українських громадян.

Як повідомляють у прес-службі відомства, йдеться про особисті дані, сферу діяльності, спосіб життя, житла, проживання, роботи, дозвілля, джерела доходів, адреси електронної пошти і акаунтів у соціальних мережах.

"Інформацію передавали спеціальним службам РФ для планування, організації і проведення розвідувальних, диверсійних, інформаційно-підривних операцій у нашій країні", – наголошують у відомстві. Про це пише "Радіо Свобода".

Зазначимо, раніше Грицак повідомив, що російські спецслужби проводять активні заходи проникнення в ряди українських патріотичних організацій і вербування їх представників з метою подальшого використання у своїх провокаціях.

“Спецслужби на сьогоднішній день ворожої до нас країни використовують такий метод як вербування з числа патріотично налаштованих громадян своїх агентів. Інший варіант — це впровадження своїх джерел в патріотичну середу", - сказав він.

Глава СБУ підкреслив, що ця робота російських спецслужб є системною: “Ми бачимо цілу систему. Це не поодинокі випадки в якомусь конкретному місці або якась акція, присвячена конкретній події. Ми бачимо системну роботу цих спецслужб".

За словами Грицака, один з ініціаторів "протестних акцій на території України є лідером української праворадикальної організації "Наждак" Микола Дульський, який зараз переховується в Москві.

У той же час, голова СБУ вказав на те, що це стосується всіх представників "Наждаку" і закликав українських патріотів бути пильними.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Кремль шукає больові точки для впливу на Україну.Загрузка...

Оставьте первый комментарий