Російська Федерація не збиралась виконувати Мінські домовленості - глава Кремля Путін хотів представити конфлікт на Донбасі, як внутрішній, однак такі його плани провалилися, тому зараз Росія просто саботує "Мінськ".

Таку точку зору висловив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, зазначивши, що якщо буде задіяний план деокупації Донбасу, він швидко повернеться під конроль України.

"Росія ніколи не мала наміру їх (Мінські домовленості, - ред) виконувати. В цьому і проблема. Москва підписувала угоди з метою висмикнути з контексту окремі деталі і робити на них акцент, щоб забезпечити легітимізацію окупаційної влади на цих територіях. Вони хотіли посадити за стіл терористів і українську владу, мовляв, це не російсько-українська війна, а якийсь внутрішній конфлікт. Оскільки реалізувати задумане не вийшло, Росія почала просто саботувати виконання мінських угод", - повідомив Турчинов в інтерв'ю виданню Ліга.net.

За його словами, Україна виконує взяті на себе у "Мінську" зобов'язання, однак поки російські війська і підконтрольні їм терористи продовжують обстрілювати наші позиції, нічого бути не може.

"Адже припинення вогню - перша і основна позиція угод. Приймати якісь закони? Проводити вибори під вогнем? Це маячня. Це неможливо. Ми свою частину виконуємо. Ми ніколи не стріляємо першими - тільки у відповідь. Ми відвели важке озброєння, а російські гібридні війська продовжують їх використовувати. Так хто не виконує угоди? Ми - за мирну деокупацію, але ми не будемо пасивно спостерігати, як нас розстрілюють, підганяючи до лінії розмежування танки, артилерію і РСЗВ", - додав голова РНБО.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Донбас не отримає особливого статусу, який би відрізнявся від статусу інших українських областей.Загрузка...

Оставьте первый комментарий