США не збираються відступати від політики підтримки антиросійських санкцій у зв'язку із незаконною анексією українського півострова Крим. Більше того - Америка має особливий пакет санкцій проти агресивної Росії через її дії в Криму.

Про це повідомила посол США в Україні Марі Йованович і додала, що політика США щодо російських санкцій продовжить бути логічною та послідовною.

"Я можу сказати, якою є нинішня політика щодо санкцій. Вона є чіткою і зрозумілою - політика санкцій буде тривати до тих пір, поки Росією не будуть повністю виконані умови "мінських домовленостей". Очевидно, що існує окремий пакет санкцій відносно Криму. І ці санкції будуть скасовані тільки в тому випадку, коли Крим буде повернуто Україні",- повідомила Йованович в інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

За її словами, США та Україна мають спільні цінності та інтереси, тому бюджетний процес США є свідченням потужної підтримки України. "Я сподіваюся, що ця міцна двопартійна підтримка України буде продовжуватися і надалі", - повідомила посол.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про десять фактів щодо нового голови Держдепу США.Загрузка...

Оставьте первый комментарий