Росія в контексті відносин з Україною, найбільше боїться двох речей: безвізового режиму з Євросоюзом та переходу України на європейські стандарти.

Таку думку висловив засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега у своєму блозі для видання "Апостроф".

При цьому Дейнега переконаний, після отримання безвізового режиму українці "привезуть" на Батьківщину іншу культуру. "Розпочнеться обмін з іншою цивілізацією, а не з "русским миром", – переконаний волонтер.

При цьому він вважає, що ще більше Росія боїться переходу української промисловості на європейські стандарти, адже це призведе до того, що Росія втратить Україну назавжди. "Це буде рівнозначно тому, як поміняти рейки під європейську колію – російський потяг уже не пройде", – пояснив Дейнега.

На його думку, російські найманці на Сході України не вдаватимуться до широкого військового наступу, оскільки Російська Федерація потребує зняття санкцій.

"Росія зараз молиться, щоб з неї зняли санкції. І ми можемо імітувати "мінський процес" і чекати поки ці всі "ДНР"/"ЛНР" засохнуть настільки, що ми їх просто там за три дні захопимо, що вони самі до нас прийдуть здаватися", - сказав він.

Зі слів Дейнеги, сьогодні обстріли в зоні АТО мають поодинокий характер, як, наприклад, у Зайцевому чи Комінтерновому. Утім масштабна військова ескалація з боку бойовиків, малоймовірна, переконаний волонтер.

Він наголосив: "Мінський процес я пропоную людям не брати близько до серця – спокійно дивитися, підтримувати армію, чекати кілька років поки ми будемо звільнювати Донбас". 

На думку Дайнеги, контрольовані Росією угруповання "ЛДНР" – це "ракова пухлина, яка в кінцевому підсумку помре з носієм".
"Ніяких моральних цінностей там немає, якийсь середній вік. Від якоїсь пропаганди нездорової чогось схожого на релігію до тотальної ненависті за національною, соціальною, релігійною і будь-якою іншою ознакою. Це якась ракова пухлина, яка приречена, як і будь-яка інша ракова пухлина, померти з носієм. Носій – це Росія", – сказав Дейнега. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Кремль готується до удару по Україні з Придністров'я.Загрузка...

Оставьте первый комментарий