Після того, як США нададуть Україна оборонну зброю, РФ не наважиться на широкомасштабний наступ в Україні. Максимум, який можна очікувати від ворога - посилення обстрілів та провокацій.

Таку думку у коментарі "сайту 24 " висловив військовий експерт Олег Жданов, додавши при цьому, що у Кремлі дуже добре це усвідомлюють і саме тому в підопічних Путіна почалась паніка.

За три роки, каже він, Путін сформував одну 150-ту дивізію до 10 тисяч осіб. А, щоб збільшити армію, Путіну треба або оголошувати мобілізацію, або підвищувати зарплати контрактникам. Також потрібно десь техніку взяти, побудувати військові містечка.

Жданов переконаний, що тенденція останнього тижня говорить про те, що бойовики змінюють пріоритети. Обстрілюючи об'єкти соціальної інфраструктури та житлові квартали, Кремль шукає нові больові точки в українському суспільстві.
Як зауважує експерт, затишшя на Донбасі було всього кілька днів. З 1 травня знову спостерігається ескалація військової напруги, і кількість обстрілів зараз складає 50-60 на добу.

Читайте також: Політолог озвучив покроковий план Путіна щодо Донбасу

При цьому, як підкреслює Олег Жданов, з 1 січня 2017 року на Донбасі загинуло 98 бійців ЗСУ. І на це ніяк не реагує керівництво країни і суспільство. Офіційний Київ взагалі робить вигляд, що не помічає таких втрат. На жаль, говорить експерт, ми ховаємо героїв мовчки і нишком.

"Ми продовжуємо виконувати "мирні" Мінські угоди, зокрема, пункт про заборону відкриття вогню у відповідь. Артилерія бойовиків спокійно виїжджає на вогневі позиції, кілька годин веде обстріл школи і лікарні, розуміючи, що відповіді не буде. Українська сторона буде мовчки ловити снаряди і плакати над убитими і пораненими", – наголошує Жданов.

На переконання військового експерта, поки політики і дипломати домовляться, Україна покладе половину армії разом з бойовим духом. Тому, говорить Олег Жданов, досвід ведення збройних конфліктів говорить про те, що на обстріли ворога потрібно відповідати.

Експерт також зауважив, що на нещодавній зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську бойовики вимагали амністії, особливого статусу для Донбасу і місцевих виборів.

"Є така відома формула: Україна – сателіт, і тоді Росія – велика країна, президент якої – геополітик. Але, як тільки з цієї формули випадає Україна, то РФ вже не велика країна, а її президент – не геополітик. Тому сподіватися на те, що Путін нас залишить у спокої, нереально. Для нього це питання політичного життя або смерті,– підкреслив Олег Жданов.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Безсмертний вказав на подальшу долю Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий