Російська Федерація втратила можливість завоювати Україну ще у 2015 році, а, відтак, очікувати на те, що Кремль зважиться напасти на нашу країну не варто.

На думку політолога Олексія Арестовича, вирогідність того, що Росія перейде у наступ не перевищує навіть 0,5 відсотка, а сьогоднішні маневри Кремля - спроба інформаційно залякати Захід.

"Путін все проводить якісь там спецоперації чи інше – це тільки залякування та елемент інформаційної війни, яка триває. І навіть ці всі російські військові експерти, які себе позиціонують нібито опозиційними, ці ліберали люблять доносити меседжі Кремля. Це психологічний тиск на українців. Вони кажуть, що у їхніх навчаннях візьме участь півмільйонна армія, а це смішно, бо тоді виявиться, що Росія до цих навчань залучила усі російські сухопутні сили", - повідомив Арестович для видання "Вголос".

Також Арестович пояснив, що українцям не варто боятися побрехеньок російської пропаганди, оскільки це лише порожні слова, не підкріплені реальними діями.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що у "Народному фронті" озвучили план деокупації Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий