Російська Федерація повністю вичерпала ресурси для ведення активної фази війни на Донбасі, тому її сил вистачить максимум – на один день війни.

Таку точку зору висловив військовий експерт Олег Жданов, зазначивши при цьому, що зараз ЗСУ здатні прогнати ворога із Донбасу.

«Росія не готова до повномасштабної війни навіть з нами... Те, що ми спостерігаємо на сході України, це максимум, на який здатна Російська Федерація. Ще може бути провокаційна наступальна операція протягом не більше доби. Але потім треба буде бігти назад", - повідомив Жданов у коментарі виданню «Обозреватель».

За його словами, російські війська відступатимуть доти, доки їх проганятимуть українські захисники. Також військовий експерт наголосив на важливості прийняття закону про статус окупованих територій Донбасу. 

«Це не говорить про те, що ми завтра підемо в бій, в наступ. Просто ми дамо цим територіям юридичний статус. Щоб весь світ розумів, що там відбувається, і запускав відповідні механізми", - підсумував Жданов.

Як відомо, раніше Олег Жданов повідомляв, що Росія більше не має змоги фінансувати бойовиків на окупованих територіях, тому вже найближчим часом Кремль переведе конфлікт у стадію низької інтенсивності.

Також військовий експерт висловився за те, щоб шукати нових варіантів переговорів щодо встановлення миру в Україні, оскільки Мінський формат, на його думку, себе вичерпав.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Павло Жебрівський назвав три сценарії деокупації Криму і Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий