Російський президент Володимир Путін різко збільшив кількість різноманітних провокацій в Україні, а, відтак, варто очікувати, що у Кремлі готуються вдарити по Україні з новою силою.

Таку думку озвучив відомий блогер та солдат Збройних сил України Максим Колесніков, зазначивши при цьому, що в Кремлі поспішають, бо спроби розгойдати внутрішню стабільність в Україні зазнають краху.

"Ви помітили, як у Путіна пригорає? Набирає обертів проект "Савченко", відстрілявся Пінчук, Кравчук заговорив про якийсь ідіотизм у вигляді зборів деяких десяти моральних авторитетів, по п'ять із кожного боку – і все аби швидше "закінчити війну".У найближчі кілька тижнів нас очікує ще не один їхній розтин, істеричні крики про необхідність швидше закопати багнети в землю, припинити мучити дітей Донбасу і солдатських матерів України, заклики швидше і, головне, за будь-яку ціну звільнити всіх полонених. Очікують і загострення на фронті, можливо – нові вкидання про "котли", страшні втрати і так далі. Загалом будуть прощупуватися больові точки", – переконаний Колесніков для видання Site.ua.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що кремлівський реванш "лівих" з тріском провалився в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий