Звинувачення українського президента Петра Порошенка на адресу екс-глави Одеської ОДА Міхаеля Саакашвілі є запізнілими: ловити на гарячому губернатора Одеси варто було тоді, коли він обіймав свій пост, а не зараз.

Таку точку зору висловив колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава і додав, що Порошенко міг навмисне не помічати погану роботу Саакашвілі.

"Про те, що все не так добре, нам вже давно кажуть наші західні партнери. Якщо при Саакашвілі ситуація в Одеській області дійсно була погана і президент дивився на це крізь пальці, то це, звичайно, неправильно. Виходить, що у когось є індульгенція, а у когось - немає. Не можна ж заплющувати очі на погану роботу губернатора тільки тому, що він член твоєї команди. Якщо Саакашвілі працював погано, президенту варто було реагувати відразу, а зараз це якісь запізнілі звинувачення", – повідомив Корчілава для видання "Гордон".

За його словами, щоб зрозуміти, наскільки ефективно з обов'язками губернатора справлявся Саакашвілі, треба дати попрацювати новому голові Одеської ОДА Максиму Степанову.

"Речі, які ми спостерігаємо в даний час, є проміжними. Якщо ми хочемо поставити точний діагноз, для цього треба дати попрацювати новому губернатору. І ось тоді, місяців через п'ять, стане зрозуміло, наскільки жителі Одеської області задоволені, чи вдалося йому якось змінити ситуацію в регіоні. Виходячи з цього, можна буде робити якісь висновки. Необхідно мати можливість порівнювати. Якщо новий губернатор дасть результат, можна буде сказати, що Саакашвілі працював погано. А якщо результату не буде, тоді виникне питання – що не так?" – резюмував Корчілава.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, чому Порошенко зник з екратів телевізорів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий