Президент України Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяв участь у церемонії складання військової присяги молодим поповненням окремого полку президента України та 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ.

Він зауважив, що війна мала планетарний характер, і звичайно, народи колишнього Радянського Союзу воювали разом, але при всьому цьому війна мала і свій окремий, український вимір.

"Друга світова війна закінчилася 72 роки тому, а Кремль все ще поривається командувати Україною, неначе чотирма українськими фронтами 40-х років", - додав Порошенко, пише Pogliad.ua

Як відомо, раніше Петро Порошенко повідомив, що знає як втримати РФ за "нормандським столом". Він вважає, що санкції проти Кремля ні в якому разі не можна скасовувати

"Не вірте тим, хто каже, що санкції не потрібні. Це єдиний механізм, щоб утримати Росію за столом переговорів. Ми боремося за свою територіальну цілісність самі. За три роки ми не отримали жодної зброї, але у нас були чудові навчання з британськими, американськими, канадськими військовими. Ми навчилися в них, вони навчилися у нас. Якби не санкції і не Україна, російські танки просунулися набагато далі в Європу", - сказав Порошенко.

Президент заявив, що він як учасник мінського процесу обогорював з президентом РФ Володимиром Путіним нескінченну кількість обіцянок, які сьогодні не виконуються російською стороною.

"Росія порушує тисячі обіцянок сьогодні. Я, як безпосередньо учасник мінського процесу, безліч разів зустрічався з Путіним, обговорював з ним нескінченну кількість обіцянок. Але з боку Путіна нічого не сталося: немає ефективного припинення вогню, немає відводу важкого озброєння, немає повернення заручників які нелегально затримані на окупірованой території, немає доступу до міжнародних гуманітарних організацій", - повідомив Порошенко.

Нагадаємо, раніше ІА Грушевського,5 повідомляло, що Путін потрапив у патову ситуацію в УкраїніЗагрузка...

Оставьте первый комментарий