Народний депутат Надія Савченко в п'ятницю побувала на непідконтрольної Україні території Донбасу, зокрема, відвідала полонених військовослужбовців в Макіївській колонії.

У відповідь пролунали заяви з боку бойовиків про бажання відвідати прихильників так званих ЛНР/ДНР, що перебувають в українських в'язницях.

Зокрема, така інформація з'явилася на контрольованому бойовиками сайті ДАН, з посиланням на так звану «уповноважену з прав людини» ОРДЛО Дарину Морозову. 

Результати поїздки Савченко на Донбас в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував політолог Олег Саакян. 

«Ми бачимо по російському телебаченню цивілізоване обличчя тих, хто там знаходиться, що ось український депутат приїхала, її ніхто не застрелив, ніхто в підвал не посадив, все нормально, тобто є комунікація. При тому, що простий громадянин України не може поїхати на ці території, не піддаючи своє життя ризику. По-друге, ми бачимо певну суб'єктність, коли Савченко каже: «нормальні хлопці, я приїхала, подивилася, є місцевий омбудсмен». Тоді Росія виноситься за дужки і створюється ілюзія внутрішнього конфлікту», — зазначив Саакян.

Як відомо, візит Савченко викликав пристальну увагу з боку СБУ та ГПУ, де вимагають пояснень від нардепа за свій вчинок.

Глава СБУ Юрій Тандіт, зокрема, зауважив, що має багато питань до Савченко, наголошуючи при цьому, що в російських ЗМІ її поїздка на Донбас викликала дуже багато пропагандистських сюжетів.

Зазначимо, що напередодні Савченко публічно відмовилась від депутатської недоторканості, однак багато політиків та політологів вважають такий її вчинок звичайним піаром.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що під час останньої поїздки а ОРДЛО Савченко обговорювала з терористами зняття санкцій та амністію бойовиків.



Загрузка...

Оставьте первый комментарий