Піонтковський викрив план Путіна із миротворцями на Донбасі


13.09.2017 16:14:00Кремлівський план щодо запровадження миротворців ООН на Донбас передбачає у своїй структурі підступність.

У цьому переконаний російський публіцист та політолог Андрій Піонтковський в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Чим привабливий цей план – якщо буде дійсно припинення вогню, а це цілком залежить від Москви, тому що перестрілки весь час ініціюються з того боку, то перестануть гинути люди. Це такий миролюбний крок. А підтекстом цього плану є анексія територій, відмова від таких пунктів Мінських угод, як виведення російських військ або передача кордону під контроль України", – переконаний політолог.

Також Піонтковський вважає, що офіційний Київ має зробити крок у відповідь - визнати території Донбасу окупованими РФ.
"Звичайно, треба погоджуватися на будь-яке припинення вогню, але не на цю ініціативу Путіна, яка передбачає політичний конфлікт – визнання цих "республік", переговори з ними. Ось з Москвою можна домовитися про припинення вогню на лінії поділу сторін, на лінії окупованій Москвою території", – зазначив він. 

Піонтковський переконаний, що Росії нічого запропонувати Україні для спільної державності. 

"Нічого, крім помпезних розмов про велич, історичну імперську місію, про сакральний Херсонес (нову Мекку?), про арійське плем'я, яке спустилося з Карпатських гір. Але це марення нікому не цікаве. В Україні "державою-переможницею" програно все", – написав він.

Піонтковський зазначив, що "русский мир" згадувати "вже непристойно", тому що така ідеологема зазнала поразки.

"По-перше, вона була відкинута більшістю російського населення України, що зберегли вірність українській державі та її європейському вибору. І по-друге, не дістала жодної серйозної підтримки в самій Росії. Соціальних покидьків із провінційних автомийок і столичних політруків-письменників не беремо до уваги. У фашистської "еліти" не виявилося під рукою фашистського народу", – уважає він.

За словами політолога, "промениста Новоросія зіщулилася до сепаратистського огризка, який Кремль відчайдушно намагається впихнути назад в Україну, а "Кримнаш" усе більше стає валізою без ручки".

"Україна пішла назавжди. І з нею весь пострадянський простір. Чвертьвікові колективні крики про приниження стали самоздійснюваним прогнозом. Росія виступила щодо України дійсно в найпринизливішій ролі ґвалтівника-імпотента", – заявив Піонтковський.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Зараз між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що бойовики підуть з Донбасу вже за три місяці.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров