Українські пенсіонери часто не знають, що на оформлення субсидії не впливають зареєтровані у помешкані діти, які фактично проживають за іншою адресою.

Насправді рішення комісії щодо призначення або ж відмови у субсидії приймається з урахуванням документу, що підтверджує тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих у помешканні, а якщо такого документу не має – на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім'ї. Про це пише видання Teplo.gov.ua.

Повідомляється, що у такому випадку пенсіонер-мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі "склад сім’ї", повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидієотримувачем.

Зокрема, треба чітко вказати, що діти "зареєстровані, але не проживають". Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі. А також надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою . Це може бути довідка з місця роботи в іншому місці. або довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Київ отримав стратегічну перемогу над Кремлем.Загрузка...

Оставьте первый комментарий