Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що Російська Федерація має намір розмістити на території Кримського півострова ядерну зброю.

Під час виступу на засіданні Парламентської асамблеї НАТО в Тбілісі, український спікер заявив про проведення російськими військовими посиленою мілітаризації на території Республіки Крим.

Парубій упевнений, що Кремль вже розмістив на півострові зразки озброєння і військової техніки, а тепер планує встановити ядерне наступальну зброю.

Як відомо, раніше Парубій заявив, що проведення виборів на окупованих територіях Донбасу неможливе, поки не буде виконана низка умов.

"Я вважаю, що питання про проведення виборів на непідконтрольних територіях сьогодні вцілому не є у порядку денному Верховної Ради", - наголосив він.

За словами Парубія, без виконання безпекових передумов про проведення виборів не може йти мова. Таким чином, поки на сході України знаходяться російські війська, які разом з бойовиками контролюють кордон, до політичних питань українська сторона переходити не буде.

"Перший пункт, який повинен бути виконаний, це всеосяжне припинення вогню, довготривале. Поки там є російські військові, організувати демократичний процес виборів вважаю неможливим та неприйнятним", - підсумував Парубій.

Він переконаний, що окупанти будуть витурені з Криму та з тимчасово окупованих територій Донбасу. “Сьогоднішній наш день Криму у Верховній Раді нагадує, що Крим — це Україна. Він нагадує про те, що ми ніколи не дозволимо нікому торгувати питанням Криму. Ніякими переговорами, ніякими угодами і ніякими маніфестами”, - наголосив Парубій. 

Він додав, що це питання для України, як і для всього світу, є номером один, адже ніхто немає права переглядати кордони держав і ніхто немає права окуповувати незалежну країну.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Безсмертний зробив важливу заяву щодо миру в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий