Огризко пояснив, як Росія діятиме на Донбасі надалі


11.09.2017 20:43:00Росія прагне узаконити захоплення Донбасу і для цього у кремлі заговорили про миротворців на Донбасі.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

"Ми б'ємося над цією темою вже кілька років, ми ставимо її регулярно - президент, міністри про неї говорять. Тема начебто жива, але подача її з боку Путіна така, що там взагалі нема про що говорити - це профанація самої ідеї миротворчих сил, так як в редакції Росії вона буде означати узаконення окупації, але тепер під міжнародним контролем", - заявив Огризко.

Як відомо, раніше Огризко заявив, що послугувало б аргументом для російського президента.

"Я вважаю, ракети середньої дальності з радіусом дії "за Москву до Уралу", от тоді аргументи стануть більш сприйнятливими, бо з тими хлопцями говорити по-іншому не можна. Коли ракета летить 100 км – це чудово, це Воронізька атомна станція, але цього мало насправді, що сказати, хлопці, із 10 долетить одна, але долетить. Я б поставив натовське ПВО на кордоні з Росією, і тоді це справді спрацювало б дуже швидко", – зазначив Огризко.

"У РФ є два варіанти. Або повернутися до статусу-кво, і втрачаючи чи не трачаючи обличчя поверутися назад, або опинитися в повній і тотальній міжнародній ізоляції, дипломатичній, економічній. І фактично овторити долю СРСР. І тому Путіну дуже соро доедеться обирати між двома варіантами. Або перед в Радянський союз в заершення цієїісторії, або якось поернутися назад", - сказав Огризко.

Він також додав, що у світі вже складається антипутінська коаліція. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Росія готує Донбасу "абхазький сценарій".Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров