Цього року українські пенсіонери отримуватимуть всередньому 2000 грн., однак такий показник пенсії буде не у всіх. Втім, понад 5 млн. громадян можуть розраховувати на те, що до своєї пенсії протягом року вони отримають підвищення.

Середня надбавка до пенсії, які отримають пенсіонери, коливатиметься від 200 до 300 грн , однак її підвищать у два етапи, а , відтак, довгоочікувані кошти більшість громадян похилого віку отримають лише у кінці 2017 року.

Також пенсіонерам проведуть індексацію пенсій, яку "забували" здійснювати три роки поспіль. Проте розраховувати , що пенсії проіндексують на реальний показник інфляції не варто - їх збільшать лише на 10,1%. Для тих громядян, які отримують пенсію в районі 1300 грн це означатиме прибавку лише у 125 грн. Про це пише видання Сегодня.ua.

Пенсію не будуть підвищувати також колишнім чиновникам, журналістам, вченим, тобто тим громадянам, пенсія яких не прив'язана до прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що в Україні можуть зникнути ще 20-30 банків найближчим часом.Загрузка...

Оставьте первый комментарий