Названо лауреатів нагороди «Лідер року» фото

22 серпня у Торгово-промисловій палаті України відбулося Офіційне свято виголошення лауреатів звання «Лідер року» від Національного бізнес-рейтингу.

 

Особливими престижними нагородами відзначили підприємства, організації України та Республіки Казахстан, що досягнули значних успіхів за звітний рік у профільній сфері. Рейтинг побудовано на фінансово-економічних показниках усіх діючих компаній у згаданих країнах. 

 

— Відтепер у ваших руках не просто нагороди — це потужні маркетингові інструменти. Впроваджуйте їх та залучайте ще більше клієнтів, партнерів, інвесторів та, звісно, фінансів, — зазначив президент Союзу Національних бізнес-рейтингів Валерій Гіжицький під час святкового оголошення про початок церемонії.

 

Уперше власниками рейтингових медалей НБР стали: «Moneyveo» — компанія що спеціалізується на сервісі з надання кредитів населенню, «TUI Ukraine» — туристичний оператор, що веде свою діяльність у сфері подорожей та дозвілля. До речі, одним із казахстанських лідерів названо ТОВ «Новий світ «ПРОДАКШН», яке займається створенням художніх і документальних фільмів. Нещодавнім успіхом організації стала стрічка «Дорога до матері». У березні 2018 року на міжнародному фестивалі WeLink в Нью-Йорку кінотвір отримав нагороду «Кращий художній фільм» в номінації «Досягнення життя».