Москаль зробив тривожну заяву щодо Криму і Донбасу


02.04.2017 21:20:00Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що не вірить у повернення Криму і Донбасу до складу України. 

Про це Москаль повідомив для 112 каналу.

Також Москаль повідомив, що російський президент Володимир Путін попереджав екс-президента-втікача Віктора Януковича, що захопить Крим ще перед Майданом.

«Путін сказав, що ніколи кордони Росії не будуть разом із кордоними Європейського Союзу і НАТО», - додав Москаль.

Посилаючись на джерело, яке брало участь у переговорах Януковича з найближчим оточенням після його візиту в РФ, Москаль заявив, що Путін, крім Криму погрожував забрати Донецьку, Луганську, Харківську, Миколаївську, Одеську і Запорізьку області України. Саме це налякало Януковича і вплинуло на його рішення не підписувати асоціацію з Євросоюзом.

Як відомо, раніше під час прес-конференції в Чернівцях Геннадій Москаль повідомляв, що Путін спробує захопити Буковину.

«З моїх джерел відомо – Росія має апетити до Одеської області і до Чернівецької також. Путін хоче мати вихід до Придністров’я. Він не хоче бачити спільні кордони Росії з ЄС чи НАТО. Україна і Молдова – це буферні зони між Росією та Європою. Росії не потрібний Донбас, це створить лише більші проблеми. Крим на себе заробить, а Донбас – ні», - додав він.

За словами Геннадія Москаля антитерористична операція на Сході проводиться “аморфно”.
«Війська стоять, а команду «Фас!» ніхто дати не хоче. Кажуть, що втручається мирне населення. Мирне населення має зберігати нейтралітет і сидіти вдома. Той, хто заважає проводити АТО, є співучасником терористів», – заявив Москаль.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Муженко заговорив про загострення на Донбасі.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров