Президент України Петро Порошенко неодноразово заявляв, що санкції проти Росії повністю прив'язані до Мінських домовленостей. Він заявляв, що Україна не може прийняти законопроект про окуповані території, тому що це буде означати крах Мінських домовленостей. 

По реакції Заходу на блокаду Донбасу видно, що там можуть визнати, що обидві сторони не виконують Мінські угоди. 

Про можливі наслідки цього висловився в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог Олексій Якубін.

«Я думаю, що найближчим часом на Заході будуть остерігатися визнавати, що Мінські угоди перестали працювати. Поясню, чому. Насправді, тут ще підключена велика політика, європейська політика й не секрет, що багато в чому тут є інтерес більше Берліна. Тобто якщо зараз визнати Мінські угоди непрацюючими, а вони приймалися, нагадаю, у тому числі, за участю Ангели Меркель — діючого канцлера Німеччини, то це може означати, що Ангела Меркель в якійсь мірі може поставити хрест на своєму переобранні як глави Німеччини на виборах, які будуть у вересні», — вважає політолог.   

Як відомо, схожу думку має і політолог Віктор Небоженко, який вважає, що Захід злякався новиї інновації Києва, оскільки боїться реакції Російської федерації на блокаду Донбасу.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Путін може відкликати указ про визнання паспортів фейкових республік Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий