Кремль спробує розгойдати внутрішню ситуацію в Україні, однак для цього йому потрібні власні сателіти, реванш яких він з тріском провалив, тому повторної появи "Опозиційного блоку" або Партії регіонів очікувати не варто.

Таку точку зору висловив український журналіст Роман Цимбалюк і додав, що Кремль намагається зараз використати внутрішні українські протиріччя, конкуренцію внутрішню для того, щоб послабити українську державу в цілому.

"Я мав можливість познайомитися з доповіддю, яка була підготовлена адміністрацією президента Росії, так ось як висновок там було сказано, що не варто шукати нові проросійські сили в Україні, тому що вони такими не є. Навіть «Опозиційний блок», можна його певною мірою назвати симпатиком Росії, але сказати, що вони проросійські – це не так. Тим більше події останніх трьох років – і анексія Криму, і війна на Донбасі показали, в тому числі українським олігархам, наступне, що коли приходять росіяни, вони забирають все, вони забирають заводи, фабрики, ставлять власника в свідомо складне залежне становище", – повідомив Цимбалюк для видання "Радіо Свобода".

Також він наголосив, що реваншувати проклемлівські сили в українському парламенті у російського глави Володимира Путіна більше не вийде.

"Можна, умовно кажучи, проводити свої лобістські групи в парламент України, але коли до тебе безпосередньо на об'єкт приходять люди з автоматами і на російських БТР, ці механізми, щоб щось перетерти, як у нас робиться в політиці, не працюють. Тому я в цьому плані досить спокійно до цього ставлюся. Зрозуміло, що «Опозиційний блок», Партія регіонів після втечі Януковича розпалася на багато дрібних шматочків, і без Донбасу в складі України ніколи нового президента а-ля Янукович вже не буде, тому що люди на окупованій території не можуть голосувати. Після того, як Партія регіонів розпалася на купу більш незначних політичних сил, у них особливих шансів немає", - додав журналіст.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського,5 повідомляло, що Безсмертний викрив кремлівський план із Надією Савченко.Загрузка...

Оставьте первый комментарий