Єдиний на сьогодні спосіб встановити мир на окупованих територіях Донбасу – повне та абсолютне виконання Мінських домовленостей.

Таку точку зору висловив міністр закордонних справ Павло Клімкін, зазначивши, що зміни формату переговорів по Донбасу не буде.

Клімкін зауважив, що під час зустрічі із польським та британським міністрами закордонних справ було обговорено ряд додаткових можливостей, щоб «Мінськ» працював ефективніше.

«Ми говорили про додаткові можливості, які можуть працювати як паралельно, так і послідовно. Ми будемо далі це обговорювати. Але говорити зараз про заміну (формату – ред.) чи щось інше - це все абсолютні спекуляції», - повідомив глава МЗС в інтерв’ю виданню «Укрінформ».

Клімкін наголосив, що сьогодні єдина можливість, за допомогою якої можна досягнути мир на Донбасі – абсолютне виконання умов Мінських угод без додаткових змін чи доповнень.

«Звичайно, Мінські домовленості мають бути виконані. Це єдиний шлях до миру. І в цьому нам потрібна трансатлантична солідарність і підтримка, яку ми маємо. Санкції є частиною цієї підтримки, допомога, яка надається Україні також є частиною цієї підтримки», - підкреслив він.

Також Клімкін пояснив, що під час офіційної зустрічі із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном особлива увага приділялась питанню звільнення українських заручників, оскільки дане питання є ключовим положенням «Мінська».

«Тому це якраз те питання, яке має вирішуватися безпосередньо й одразу. Я постійно на цьому наголошую, тож, коли ми обговорювали (у Вашингтоні – ред.) логіку кроків у форматі "Мінська", я на цьому зробив особливий акцент», - додав Клімкін.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що про подробиці офіційного візиту Клімкіна до США.Загрузка...

Оставьте первый комментарий