Україна отримала рішучу перемогу на енергетичному фронті з Кремлем, оскільки навіть у найлютіші морози, які спростерігались у державі минулого тижня, перебоїв з поставками блакитного палива для населення не було. Вітак, Кремль не зміг скористатися нагодою звинуватити Україну у крадіжках европейського газу.

Таку точку зору висловив Президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар і додав, що спокуса Росії звинуватити Україну у цупленні газу була великою.

"Енергетичний фронт – це один з фронтів війни гібридного типу, яку веде Росія проти України. На тижні, що минув, у Кремлі була велика спокуса скористатися погодними умовами з тим, щоби, виставивши Україну винуватцем крадіжок газу і ненадійним транзитним партнером, припинити транзит", - повідомив Гончар у своєму блозі для видання Online.ua.

За його словами, те, що пройдено перший рубіж такої енерго-інформаційної війни, свідчить про те, що Україна має великий запас міцності, а от Росія не відмовиться від спроб провокувати ситуацію на енергетичному фронті.

"І, як то кажуть, коли пройдемо хрещенські морози, то далі вже на порозі буде Стрітення, де зима зустрічається з весною. Весна завжди перемагає. Але це буде в лютому. Я думаю, що в цей період матимуть місце рецидиви та спроби з боку Росії домогтися своїх цілей в тому, щоби трошки підморозити Європу і схилити її до підтримки проекту "Північний потік-2" в обхід транзитних країн і України передусім", - додав експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що російський глава Володимир Путін готовий вдарити по Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий