Києву підказали, як побороти пропаганду Кремля


04.01.2017 16:02:00Кремлівська пропаганда базується на наявності обов'язкового споживача такого роду інформації в Україні. Якщо ж Київ навчиться ігнорувати блеф Кремля і не зертати на нього увагу - його главі Володимиру Путіну стане нічим шантажувати українців.

Таку точку зору висловив активіст, керівник громадської ініціативи "Права Справа" Дмитро Снєгирьов, додаючи при цьому, що, приміром, погрози про ракетні удари по Україні виявились фейком.

"Росія, незважаючи на всі погрози завдати ракетного удару по нашій території, далі протестів по лінії МЗС не пішла. Коли Україна не піддалася на грубий шантаж з боку держави-агресора, то риторика Росії відразу змінилася, оголивши її блеф. Висновок — якщо ми перестанемо вестися на грубий шантаж агресора, то ситуація зміниться", — повідомив Снєгирьов для видання "Главред".

За його словами, жодної прямої агресії не буде, тому що Росія категорично заперечує свою участь у цьому конфлікті, наполягаючи саме на версії внутрішнього протистояння.

"Для цього і розкручують елемент громадянської війни. Всі скупчення російських військ на кордоні — це елемент психологічного тиску. Як тільки російські танки перейдуть контрольовану Україною кордон, це буде актом прямої військової агресії", — додав активіст.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що в Кремлі готові обміняти Крим на Донбас.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров