Group DF Фірташа спростувала інформацію про продаж долі у «Інтері» фото

Group DF спростувала інформацію щодо продажу Дмитром Фірташем своєї долі у телеканалі «Інтер».

 

Про це повідомляє прес-служба Group DF.

 

«Ніяких переговорів про продаж долі Дмитра Фірташа у телеканалі «Інтер» ні з ким не велося та на сьогоднішній день не ведеться», – йдеться у повідомленні.

 

За словами Group DF, поява даної інформації є навмисним інформаційним вкиданням, що запущено політичними опонентами Фірташа.

 

Також, на думку компанії, мова може йти про недобросовісну конкуренцію, аж до підготовки рейдерської атаки на медіа-актив Group DF.

 

Фірташ вже кілька років знаходиться під домашнім арештом у Відні, де був заарештований 12 березня 2014 року. Бізнесмен був затриманий за запитом США, які відтоді домагаються його екстрадиції за звинуваченням у підкупі індійських чиновників для отримання ліцензій на видобуток титановмісних мінералів. 

 

В лютому 2019 року прокуратура Австрії виступила проти екстрадиції Фірташа до США – генеральний прокурор Верховного суду Австрії вважає, що Віденський земельний суд  надто поспішно визнав екстрадицію олігарха допустимою.

 

Однак, Верховний суд Австрії 25 червня залишив у силі рішення, відповідно до якого США задовольнили прохання про видачу українського олігарха Дмитра Фірташа.

 

Раніше повідомлялося, що США підтвердили обґрунтованість звинувачень по титановій змові Фірташа. Проте, американські адвокати  Фірташа стверджують, що докази його провини у будь-яких злочинах відсутні.

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий