Печерський районний суд зняв арешт з трьохсот дванадцяти з половиною мільйонів гривень, які надійшли в Міжнародний Інвестиційний Банк з Всеукраїнського банку розвитку. 

Саме ці кошти пов'язують з сином  екс-президента-втікача Віктора Януковича — Олександром Януковичем. Власне його в Генпрокуратурі вважають фактичним власником цих 312,5 млн гривень. Те ж саме сказано і в постанові Печерського райсуду від 25 січня.

Що буде з цими засобами в подальшому, розповів в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог Олексій Якубін.

«Ключове питання, яким чином будуть надалі діяти державні органи, які розслідують ці речі. Власне, ми знаємо, що в Європі ще на рік продовжено персональні санкції, які були введені проти Віктора Януковича, і проти Олександра Януковича, тобто безпосередньо проти його родини. Але знову ж таки, ми бачимо, що проблема полягає в тому, що в ключових справах, тобто, у нас дуже багато йшлося про корупцію, але якраз в контексті розслідування, юридичних доказів цих речей, тут ключові проблеми", - повідомив Якубін.

За його слвами, справу про гроші Януковича намагатимуться вчерго затягнути, а самі кошти спробують взагалі вивести з-під слідства.

"Я думаю, що ось ця ситуація зараз з цими грошима, вона в черговий раз свідчить про те, що чим довше ця ситуація буде тривати, з затягуванням розслідування, відсутність прогресу, я думаю, ситуація тоді може просто перетворитися в типову ситуацію, коли різні ресурси, активи, які пов'язують з родиною Януковича, під різними юридичними підставами зможуть бути виведені з-під розслідування», — вважає експерт.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що суди масово саботують розслідування корупційних справ в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий