Народний депутат Олексій Гончаренко розповів, що під час вчорашньої спецоперації із затримання викрадачів, знаходився в СБУ під наглядом.

Він зазначив, що не отримав жодних травм.

"Я знаходився в безпечному місці. Моєму здоров'ю нічого не загрожувало. Просто провів півдня без телефону в замкнутому приміщенні під наглядом СБУ. У мене велике щастя, я сьогодні бачу сонце й у мене дуже гарний настрій. Я щасливий, що я можу спокійно прийти на роботу, працювати. Я здоровий, живий і я дуже вдячний за це СБУ та прокуратурі. Це була дуже серйозна спецоперація, безпрецедентна в Україні, і була виконана на найвищому рівні. Там все задокументовано", - зазначив Гончаренко.

Нардеп розповів, що не знає Олександра Кушнарьова, депутата Лиманської райради, якого вважають організатором його викрадення.

"Я не знаю цього пана Олександра Кушнарьова, ніколи в житті його не бачив. У мене взагалі немає охорони. Ви можете побачити, що я ніколи не користуюся охороною. Я був забраний співробітниками СБУ, тому я не боявся... Я думаю, що їм потрібен був суспільно-політичний діяч одесит, якого досить непогано знають у всій країні. Напевно, вони вважають мене саме таким. По-друге, я весь час чую погрози з російського телебачення, від польових командирів "ДНР", вони записують відео, де кажуть, що ніколи не пробачать мені моєї ролі в подіях 2014 року", - додав він.

Нагадаємо, 23 лютого з`явилась інформація, що в Одесі викрали депутата від БПП Олексія Гончаренка. Однак, через дві години прокуратура Одеської області дала брифінг, у ході якого розповіли, що Гончаренко знаходиться в безпечному місці і вдалося запобігти нанесенню Гончаренкутілесних ушкоджень. Силовики назвали замовником викрадення нардепа депутата Лиманської райради Одеської області Олександра Кушнарьова, син якого був серед загиблих 2 травня 2014 року в Одесі. У прокуратурі сказали, що Гончаренка хотіли облити кислотою, знівечити, позбавити зору, а також переламати колінні чашечки. Правоохоронці затримали трьох осіб, серед них депутат райради і колишній військовослужбовець.Загрузка...

Оставьте первый комментарий