Той факт, що Росія розміщує на окупованому Донбасі свої військові сили свідчить про те, що Володимир Путін прагне законсервувати конфлікт.

 Про це сказав військовий оглядач Юрій Карін в коментарі виданню "Апостроф". 

Раніше, нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що кількість росіян, в тому числі кадрових військових Російської Федерації, та зброї на окупованому Донбасі, є аналогічною до армій деяких країн-членів НАТО. І у них на озброєні – сотні танків та артилерії. 

За словами Каріна, стільки Росія зігнала на Донбас, щоб законсервувати конфлікт і тримати Україну на короткому повідку.

 "Путін думає, що, напхавши на Донбас техніку і озброєння, він утримає територію. Ще одна причина такої "залізної насиченості" – панічна фобія Кремля, що наші війська підуть в наступ і поженуть цю подобу війська в бік російського кордону", – вважає Карін.

 При цьому оглядач звернув увагу, що велику небезпеку становлять розосереджені біля українського кордону батальйонні тактичні групи ЗС Росії. 

"Росіяни готові до вторгнення в разі наступу наших військ. Тобто це основний стримуючий фактор для проведення нами військової операції зі звільнення Донбасу. Плюс взяті на себе зобов'язання в Мінських домовленостях", – пояснив експерт. Він також додав, що у російсько-українській війні немає військового рішення проблеми.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Путін зробив нову, лицемірну заяву щодо України.Загрузка...

Оставьте первый комментарий