Експерт назвав переможний сценарій для України


11.08.2017 22:01:00У Кремлі "влаштували істерику" через можливість реалізації "хорватського сценарію" із звільнення Донбасу Україною. 

Про це написав у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук.

"Ця істерика – стовідсоткова ілюстрація до картини "на злодієві шапка горить". Оскільки "хорватський сценарій", повністю відповідаючи стратегії мирного врегулювання проблеми Донбасу (з якою згоден президент РФ Володимир Путін, але тільки на словах), умить множить на нуль усю донбаську криваву авантюру Кремля", – зазначив він.

Політик пояснив, що "хорватський сценарій" для Донбасу передбачає припинення всілякої військової допомоги сепаратистам із боку РФ і прагнення сепаратистів самим інтегрувати в Україну контрольовані території назад.

"Хорватський сценарій" означає повне й беззастережне виведення російських військових і найманців із Донбасу, а також повне припинення всіх видів постачання "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР" (як за фактом структур ЗС РФ, керованих російським Генштабом...) із Росії. Що означає фактичне припинення діяльності російсько-терористичних військ як цілісної структури і перетворення їх на розрізнені групки місцевих мародерів Донбасу", – розповів Тимчук.

Він підкреслив, що в разі визнання Путіним "хорватського сценарію" настане кінець окупації Донбасу, "у яку вкладено стільки сил і коштів".


"Ідеться не тільки про тиск Заходу – самим псевдоурядам "ЛДНР", які вдають "самостійних" гравців, буде неможливо пояснити власним мешканцям, левова частка яких із задоволенням підтримала б цей сценарій, чому вони його не приймають", – упевнений нардеп.

Він додав, що різка реакція Росії проти "хорватського сценарію" – чергове підтвердження того, що на Донбасі немає сепаратистів, а є російські окупанти.

"Урегулювання конфлікту без того, щоб не залишити за собою фактичного контролю над Донбасом, у плани Путіна ніяк не входить. Саме тому я спочатку ставився дуже скептично до можливості "хорватського сценарію" – так, Путін шизофренік, але не ідіот, щоб його прийняти. Проте цілком очевидно, що Україна має посилено просувати саме цей сценарій, оскільки оскаженілий опір йому з боку Москви й показує її справжню сутність і справжні плани в Україні", – підсумував Тимчук.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло. що Безсмертний викрив руйнівну стратегію Кремля.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров