Олігархічна модель, яка склалась в Україні, довела, що вона роками згубно впливала на розвиток держави, адже саме українські олігархи доклали чимало "зусиль" для того, що Україну на Заході сприймали не зовсім такою, якою вона є насправді. Саме тому нинішній глава Петро Порошенко отримав історичний шанс зруйнувати клан олігархів.

Таку точку зору висловив політолог Євген Магда і додав, що, при цьому, найбільшою проблемою Порошенка є те, що він підсвідомо асоцієються в українців із олігархами.

"Одна з труднощів полягає в тому, що і глава держави підпадає під класичне визначення "олігарх". Його фінансова незалежність і високий матеріальний статус переживаючому кризу українському суспільстві сприймаються неоднозначно. З іншого боку, саме у Порошенка є реальні можливості реалізувати ці плани, принаймні, ініціювати конкретні кроки і зрушити процес з мертвої точки. Для цього президенту необхідно не тільки чинити тиск на існуючих олігархів, але і не створювати умови для появи нових. Це завдання виглядає проблематичною для реалізації, але не безнадійною", - повідомив Магда для видання Online.ua.

За словами політолога, сьогоднішнє становище нашої країни багато в чому обумовлено впливом олігархів, які чимало зробили в формуванні власних образів.

"Рінат Ахметов позиціонував себе "королем Донбасу" і успішним власником футбольного клубу, Віктор Пінчук — самим розумним і просунутим, тісно інтегрованим в західне співтовариство (форум YES, Клятва дарування та інше), Дмитро Фірташ — меценатом і патріотом України. Про патріотизм чимало говорив і Ігор Коломойський, якому належить інформаційний холдинг нещодавно закрив мовлення каналу Ukraine Today", - пояснює політолог.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про те, що Кравчук зробив важливу заяву по Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий