Колишній радник президента РФ, економіст і політолог Андрій Ілларіонов вважає, що Мінські угоди потребують перегляду, оскільки вони вже не працюють.

Про це Ілларіонов сказав в ефірі телеканалу "112".

"Мінський формат абсолютно зжив себе, він завдає шкоди Україні і має бути скасований або хоча б переглянутий. Є хороший формат – Будапештський... Під ним стоять підписи всіх учасників меморандуму. І вимогою української дипломатії і всієї держави має бути Будапештський формат", – сказав Ілларіонов.

Він також зазначив, що санкції щодо Росії в 2017 році, швидше за все, не скасують, а визнання анексії Криму взагалі неможливе.
Ілларіонов також озвучив прогноз щодо повернення окупованого Криму Україні.

"І Донбас, і Крим є окупованими територіями. Їх повернення в Україну неминуче. Єдине, що ми знаємо точно, це те, що ці території повернуться до складу України", – сказав російський економіст.

Андрій Ілларіонов зазначив, що "практика" повернення окупованих територій була використана після закінчення Другої світової війни, коли одним з основних принципів міжнародного права був визнаний принцип непорушності кордонів і суверенітету.

На його думку, Україна поверне собі загарбані ворогом території, але це повернення відбудеться не за президентства Володимира Путіна.

"У справі повернення півострова мілітаризація Криму не має великого значення, оскільки повернення – це правове рішення. І це означає лише те, що величезні кошти, які зараз вкладені в мілітаризацію Криму, будівництво баз, укріплень, розміщення ракет і так далі – це все викинуті для російського бюджету гроші", – зазначив Ілларіонов.

Читайте також: В ОБСЄ відреагували на визнання Росією паспортів "ЛДНР"

Не знаю, що українська влада з цим (мілітаризованим Кримом, – ред.) робитиме, коли отримає ці території. У Москві тоді буде інший уряд, який по-іншому дивитиметься на навколишній світ. Майбутня Росія не становитиме загрози для України, і нормальні відносини між Україною і Росією будуть відновлені,
– додав він.

До слова, за словами екс-радника Путіна Андрія Ілларіонова, гібридна війна Росії проти України за 3,5 роки обійшлася у майже 150 мільярдів доларів.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Росія панічно боїться двох речей в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий