Україна зуміє повернути Крим набагато раніше, аніж би того хотіли у Кремлі.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

За словами Чубарова, повернення Криму відбудеться "при нашому житті". На запитання журналіста, чи для цього має розпастися Російська Федерація, Чубаров відповів: "Різні можуть бути варіанти. Якби і розпалася, ми б, я думаю, не дуже шкодували б. Головне, щоб це було на благо їм самим".

Як відомо, раніше він наголосив, що дії президента країни-агресора РФ Володимира Путіна в окупованому Криму є продовженням репресій радянського диктатора Йосипа Сталіна.

"У своєму маніакальному прагненні очистити Крим від його корінних жителів і заселити півострів росіянами Путін демонструє себе справжнім послідовником Сталіна, за наказом якого кримськотатарський народ був підданий тотальній депортації зі своєї історичної батьківщини 18 травня 1944 року", - сказав Чубаров.

За словами Чубарова, викрадення татар, обшуки і заборона діяльності Меджлісу на півострові робиться свідомо, оскільки є політикою етноциду кримськотатарського народу з боку агресора.

Зазначимо, Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що екс-радник Путіна озвучив варіант для миру на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий