Одіозний український олігарх Дмитро Фірташ може повторити долю Павла Лазаренка лише у тому випадку, якщо дійсно відбудеться його екстрадиція до США.

Таку точку зору висловив кореспондент газети «День» Сергій Щербина, який відслідковує справу Фірташа у Відні.

Щербина зазначив, що Фірташа справді зарештували: йому пов’язали руки, виводячи з ліфту у приміщенні суду. Однак прослідкувати за подальшими подіями Щербині не вдалося, як і більшості присутніх журналістів, оскільки правоохоронці відтіснили представників ЗМІ. Відомо також, що затримали українського олігарха за іспанським запитом, за яким Фірташа підозрюють у відмиванні великих сум коштів. Під час самого судового засідання Фірташ був дуже зосередженим і було помітно, що рішення суду стало для нього справжньою несподіванкою.

Щербина також пояснив, що для того, щоб Фірташ повторив долю Лазаренка потрібно, щоб він опинився у США.
«Якщо виявиться, що Фірташ затриманий за запитом саме Іспанії, то ситуація буде набагато складнішою. Наскільки мені відомо, норми щодо видачі в рамках ЄС для громадян набагато м’якіші. Невідомо, який ордер у США щодо Фірташа в Іспанії і взагалі які саме питання у Іспанії до Фірташа», - повідомив Щербина у коментарі «Дню».

Остаточно долю Фірташа, за словами судді, вирішить федеральний канцлер Австрії. Як відомо, сьогодні Фірташ зібрав заставу, розмір якої поки що невідомий. Однак в його оточенні стверджують, що апеляція на рішення суду Австрії вже готова, тому жодної екстрадиції олігарха до США не буде.

Як відомо, напередодні глава МВС Арсен Аваков повідомляв, що у разі, якщо Фірташ опиниться в Україні - його заарештують.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що вчора суд в Австрії погодив апеляцію США, які домагаються екстрадиції українського бізнесмена Дмитра Фірташа.Загрузка...

Оставьте первый комментарий