Хоча США й визнали, що війна на Донбасі – питання Європи, та світові лідери ще ніколи не були так зацікавленими у стабілізації ситуації в Україні, як сьогодні. Адже усі чудово розуміють: розв‘язавши це питання, вдасться уникнути видатків на війну та продовжити відносно мирне співіснування.

Таку думку висловив дипломат Роман Безсмертний, додавши що зараз перебуваємо в ситуації, коли США висловлюють позицію щодо перезавантаження всієї теми, пов‘язаної із закінченням війни на українському Донбасі, та бажанням Європи зберігати константу. 

На його думку, світ ще ніколи не був так зацікавленим у стабілізації ситуації в Україні, як сьогодні. Про це свідчать і діалоги між Трампом і Меркель, питання, які обговорювались на саміті НАТО та Великої сімки.

"Адже усі прекрасно розуміють: розв‘язавши це питання, вдасться уникнути видатків на війну, озброєння чи живу силу. Та й взагалі, світ має шанс продовжити відносно мирне співіснування після Другої світової війни", – зазначив Роман Безсмертний, - пише ZIK.

Як відомо, раніше Безсмертний повідомив, що рішення про блокування частини території Донецької та Луганської областей було прийнято в продовження тих дій, які раніше ініціювали різні політичні сили і українська громадськість.

"Прийняті рішення мають свою структуру. Тут є: а) протидія контрабанді, я сподіваюся, що так воно і є, б) протидія незаконним діям з боку польових командирів і так далі, в) це ключ до того, щоб чітко вирішити питання з власністю, з транспортом і управлінням, г ) це ключ до того, щоб розв'язатися і чітко поставити взаємини між територіями, які знаходяться під окупацією, територіями в сірій зоні і територіями під контролем України і українських військ " , - сказав дипломат.

На його думку, Україна змушена буде оголосити на частини території держави військовий стан, тому що "так виникне правова основа для того, щоб приймати рішення, пов'язане з обмеженням прав людини і деяких торгових операцій".

"Україна починає з відкритими очима дивитися на ситуацію. Це не має абсолютно ніякого відношення до того, щоб зробити автономними ці території. Підтримка певного потенціалу автономізуються ці території ще більше. Небезпека полягала в тому, що їх економіка на 90% була сірою, вона не контролювалася ні Україна, ні Росією, ні тими ж самопроголошеними ватажками. Я розцінюю цей крок як крок вимушений, під тиском суспільства, але він абсолютно правильний, тепер все залежить від того, як він буде реалізовуватися ", - сказав Безсмертний.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що військовий експерт озвучив план звільнення Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий