Протягом минулого року всі маневри діючої влади звелись до нуля, а, відтак, щоб отримати новий поштовх до розвитку та вирішення стратегічних проблем України потрібно "не мучити" людей, а провести вибори в країні.

Таку точку зору висловив колишній учасник Тристоронньої переговорної групи по Донбасу Роман Безсмертний і додав, що зараз Україна перебуває у глухому куті відразу у кількох площинах.

"Чесно кажучи, маневр влади зійшов до нуля. Далі вона буде для себе думати, як переобратися, а суспільство буде думати, як вижити. Або треба проводити вибори і не мучити один одного, або існувати в умовах французького поняття "коабітасьон": суспільство виживає окремо, а влада якось там окремо. Термін такого існування – в рамках двох років, не більше. Якщо взяти зовнішній фактор, то я б його назвав такими словами: exit and closed. З одного "гуртожитку", поганого, ми вийшли, але двері ми за собою не зачинили, і там почалася війна, а до другого, комфортабельного будинку, ми підійшли, але, схоже, перед нами зачиняють двері", - пояснює дипломат в інтерв'ю виданню "112 канал".

Також він назвав модель, за якої можливо перезапустити політичну систему і зробити її більш ефективною та здатною приймати важливі для країни рішення.

"Якщо взяти чисту модель, то це означає вибори і півтора року на зміну моделі держави, формату суспільних взаємовідносин, тому що кількість проблем, які сьогодні перед Україною постали…Щоб розв’язати їх, немає ані конституційних, ані правових механізмів. Виникло питання конфлікту між легітимністю цих процесів і їх законністю. Суспільство хоче одне, що не може бути законним, а закон говорить те, що не приймає суспільство: процедури слідства, державні органи тощо. Ми повернемося до перезаснування держави, нової конституційної моделі, нової системи виконавчої, судової влади", - додав Безсмертний.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Путін готує нові удари по Україні через Трампа.Загрузка...

Оставьте первый комментарий