Новий освітній проект Академія "Грушевського,5" фото

В українському суспільстві існує шалений запит на «нові обличчя» та нових політичних лідерів, які прийдуть до влади у 2019 році. Суспільство вкрай розчароване бездіяльністю та безвідповідальністю діючих політичних еліт та прагне якісних кадрових змін. Відчуваючи настрої та прагнення суспільства до змін, Академія «Грушевського, 5» створила власну авторську навчальну програму для майбутніх та діючих політиків, що мають на меті вдосконалюватися, політично розвиватися та втілювати в життя мрії та надії на покращення рівня життя суспільства, стабільність та високий розвиток держави.

 

Політична Академія – це сучасна навчальна програма впродовж декількох місяців, націлена на створення власного індивідуального образу в політиці та отримання необхідних знань та практичних навичок для успішного проведення передвиборчої кампанії, стратегічного мислення, вміння організовувати навколо себе однодумців та створювати власну команду. Кожний учасник програми вдосконалює свої лідерські якості, створює власний політичний стиль та отримує багато корисних зв’язків та контактів для майбутньої політичної діяльності.

 

Програма Політичної Академії складається з 9 тематичних блоків. Кожний блок поділяється на теоретичні та практичні зайняття. Практичні заняття проходять в студіях телеканалів, радіостанцій, в офісах політичних партій. Впродовж навчання учасники відвідують політичні круглі столи, форуми, інтенсиви та політичні конгреси. Викладачами в Політичній Академії є професіонали в політичній сфері, політичні та економічні експерти, кращі фахівці в ораторському та акторському мистецтві, стилісти, практики законотворчої діяльності, відомі тренери та оратори.

 

В рамках Політичної Академії відбудеться поїздка української делегації до Європи з відвідуванням польського сейму, німецького бундестагу, основних європейських політичних установ у Страсбурзі, знайомство та зустрічі з європейськими депутатами, політиками та експертами.